top of page

Moto Prime - sprowadzamy auta m.in. z USA, Japonii czy EU.

car-workshop-logo-maker-with-wrench-icon-1186d.png
pexels-gijs-westerneng-9187027.jpg
pexels-gabe-11444082.jpg
pexels-matt-weissinger-10345648.jpg
pexels-derwin-edwards-10854767.jpg

Zajmujemy się kompleksową obsługą od licytacji i pomocy w zakupie poprzez transport i formalności celne do transportu pod dom klienta. 
 

dreamstime_l_78340812.jpg

Bogata oferta samochodów z USA sprawia, że firma Moto Prime Limited stała się jedną z czołowych firm w regionie.  Od powstania firmy w 2020 roku dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać klientom porady i wskazówki na temat najlepszych samochodów na rynku. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, a nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji. Import auta z USA nigdy nie był tak łatwy. Nasze doświadczenie i kontakty procentują zadowoleniem klientów. Rekomendacje naszych klientów mówią same za siebie.
Jesteśmy zmotywowanym zespołem, który ciągle się rozrasta. Nasza przewaga nad konkurencją to traktowanie, każdego klienta jednakowo dobrze. Mamy tutaj na myśli nasze opłaty, które są jednakowe dla wszystkich bez podziału na grubość portfela. Możemy sobie na to pozwolić, gdyż nasza firma jest zarejestrowana na terenie Wielkiej Brytanii. Dzięki temu rozwiązaniu obowiązuje nas dużo prostszy system podatkowy i mniejsze podatki. Inne firmy stosują cenniki, które przy droższych samochodach są wyższe. Auta z USA są praktycznie na każdą kieszeń. Jesteśmy w stanie dopasować się do wysokości budżetu i sprowadzić najlepszy możliwy pojazd mieszcząc się w budżecie. Nasza firma jest skupiona zadowoleniu, każdego klienta i jak do tej pory nam się to doskonale udaje. Jeśli szukasz auta z USA to Moto Prime jest właściwym adresem. 
 
 
 
 
 

bottom of page